Як отримати Google Maps Api Key?

Щоб допомогти нашим читачам в інтеграції з Картами Google, ми розробили покрокове керівництво про те, як отримати ключ API Карт Google швидко і з мінімальними зусиллями.

Що таке ключ Google Maps API?

Ключ API Карт Google використовується для доступу до API Карт Google. Деякі додатки або плагіни, які використовують можливості Карт Google, вимагають отримання і додавання окремого токена. Якщо у вас є один з цих плагінів, ви повинні зареєструватися в консолі API Google і отримати свій власний ключ. Ключ API Google також дозволяє використовувати можливості, пропоновані деякими службами.

Маючи ключ API, ви отримуєте індивідуальний ліміт безкоштовних запитів користувачів відповідно до вашої квотою. Це означає, що ваш віджет більше не повинен ділитися лімітом використання з іншими віджетами того ж походження, і ви можете збільшити свої ліміти, якщо вам потрібно. Більш того, за допомогою ключа API Карт Google ви можете відстежувати свої запити і контролювати їх при необхідності.

Де взяти ключ API Карт Google?

Отримання ключа API не складно і займає пару хвилин вашого часу. При цьому вам потрібно буде створити платіжну обліковий запис або використовувати облікові дані вже існуючого облікового запису, яка буде використовуватися для оплати, якщо ви перевищите свої ліміти. Так що будьте готові мати при собі дані для виставлення рахунків. Дотримуючись 3 інструкції, наведені нижче, ви отримаєте свій ключ API.

Крок # 1 – Створіть свій проект

Щоб почати процедуру, перейдіть на Google Maps Platform

Как получить Google Maps Api Key

Натисніть кнопку «Get Started» і у вікні відзначте галочкою всі три види. Натисніть Продовжити.

Как получить Google Maps Api Key - шаг 1

В оновленому вікні виберіть «Вибрати проект» і введіть ім’я проекту в поле нижче. Потім натисніть Далі.

Как получить Google Maps Api Key - шаг 2

Крок # 2 – Створіть платіжний аккаунт

В оновленому вікні натисніть «Створити платіжний обліковий запис».

Створіть ім’я для свого біллінгового проекту і натисніть «Продовжити». Заповніть форму, що з’явилася з вашими контактними даними та інформацією про оплату та натисніть Далі.

Как получить Google Maps Api Key - шаг 3

Ви побачите нове вікно з вашим ключем API в поле. Збережіть ключ, щоб використовувати його, і натисніть Готово.

Ключ може бути застосований до будь-якого віджету, пов’язаному з Google Maps API. Все, що вам потрібно зробити, це скопіювати і вставити ключ на панель інструментів плагіна, або в свий додаток.

Как получить Google Maps Api Key - шаг 4

Крок # 3 Захистіть свій ключ API

Після створення ключа рекомендується обмежити його, щоб запобігти несанкціонованому використанню. Перейдіть в консоль Google Cloud Platform і натисніть свій ключ.

Как получить Google Maps Api Key - шаг 5

У формі, що з’явилася виберіть «HTTP Реферер (сайти)» і введіть доменне ім’я вашого сайту в поле нижче.

Як не перевищувати квоти на використання Карт Google?

Отримавши ключ API Карт Google, ви можете встановити добову квоту для запитів в консолі API Google. У веб-API Карт Google є 25 000 безкоштовних запитів в день, що означає, що сервіс буде залишатися безкоштовним протягом дня, поки ви не наберете цей номер. Якщо воно перевищено, вам потрібно включити виставлення рахунків або купити ліцензію Преміум-плану, щоб мати більш високу добову квоту і дозволити більше запитів. Ви можете отримати більше інформації про обмеження використання, більш високих квоти, виставленні рахунків і застосуванні підвищених обмежень на сторінці документації API Карт Google .

Використання вашого ключа

Таким чином, отримати ключ API не так складно, як може здатися, вам потрібно пару хвилин, і робота завершена! Ми сподіваємося, що наше керівництво було корисним, і тепер ви можете легко впоратися з завданням отримання ключ Googlemaps API. Ви можете використовувати свій ключ в будь-якому плагін Google Maps, або вбудовувати карти самостійно.