13 головних переваг SEO, які повинен знати кожен власник бізнесу

Кожен, хто знайомий з онлайн-маркетингом, знає, що він повинен використовувати пошукову оптимізацію. Але чому? Як саме SEO допомагає вашому бізнесу? Цей пост допоможе вам зрозуміти основні переваги SEO, наскільки це дійсно важливо для вашого бізнесу.

13 главных преимуществ SEO, которые должен знать каждый владелец бизнеса

# 1: це дає сайту більше видимості в пошуковику

Перша очевидна перевага SEO це те, що воно підвищує видимість вашого сайту в пошукових системах за рахунок підвищення вашого рейтингу. Оскільки SEO включає в себе оптимізацію контенту на сайті за допомогою релевантних ключових слів, які отримують багато запитів, він підвищує ваші позиції на сторінках результатів пошуку за цими ключовими словами. Це робить ваш сайт більш помітним для пошукових систем, що може принести додаткові переваги.

# 2: це стимулює зростання органічного трафіку

Іншою важливою перевагою є збільшення відвідування вашого сайту. Якщо все зроблено правильно, просування сайту може значно збільшити ваш органічний трафік. Як згадувалося раніше, це збільшує вашу видимість в результатах пошуку, відповідно збільшує ваші шанси залучити більше людей на ваш сайт.

# 3: SEO трафік дуже актуальний

На додачу всі ці відвідувачі не просто трафік. Це трафік, що складається з зацікавленою і вельми гарячої аудиторії. Вони прийшли на ваш сайт, тому що активно щось шукали. І ваш сайт був серед результатів, що мають відношення до їх пошуку.

# 4: Це покращує користувацький досвід

Одним з найбільших переваг SEO є те, що воно покращує користувацький досвід і допомагає вам залишити незабутнє враження на потрібну аудиторію.

Як згадувалося в попередньому пункті, SEO пов’язує вас з людьми, які шукали інформацію, що має відношення до ваших продуктів або контенту. Оскільки ваш веб-сайт містить інформацію, яка має відношення до того, що вони шукали, він обов’язково матиме позитивний вплив на їх досвід.

Крім цього, SEO використовує інші тактики для поліпшення взаємодії з користувачем, такі як розробка макета, за яким легко орієнтуватися, оптимізація швидкості завантаження сторінки і використання дружньої для мобільних пристроїв конфігурації.

# 5: Це підвищує рівень залученості відвідувачів

Позитивний досвід користувачів для дуже релевантною аудиторії може означати тільки одне. Ваші відвідувачі будуть проводити більше часу на вашому сайті. Що означає більш високий рівень залученості.

# 6. Підвищує рейтинг кліків.

Підвищення наочності і релевантності результатів пошуку також дозволить підвищити рейтинг кліків – ще одна важлива перевага SEO. Є підстави вважати, що чим вище ви знаходитеся в результатах пошуку, тим більше переходів по посиланнях ви отримаєте на свій сайт.

# 7: це призводить до перетворення відвідувачів у клієнтів

Як вже говорилося в попередніх пунктах, переваги SEO включають в себе залучення дуже релевантною аудиторії на ваш сайт і розширення її досвіду.

Оскільки притягається вами трафік складається з людей, які можуть бути зацікавлені у ваших продуктах, у вас також більше шансів конвертувати їх.

Це означає, що ви залучаєте високоякісні Ліди своїми зусиллями по SEO. І це підвищує ваші шанси на отримання конверсій на вашому сайті.

# 8: це допоможе вам збільшити продажі

Що добре в усіх цих перевагах SEO, так це те, що вони якось пов’язані між собою. Одна вигода призведе до іншої вигоди і так далі.

Таким чином, навіть в аспекті продажів, SEO покращує вашу продуктивність, тому що це допомагає вам залучити відповідних відвідувачів і якісних лідів. І це не просто припущення, є багато тематичних досліджень, які доводять, як SEO стимулює збільшення продажів.

# 9: Органічні результати отримують більше кліків, ніж PPC

Пошукова контексна реклама набагато більш помітна на сторінках результатів пошуку. Таким чином, загальне припущення полягає в тому, що вони отримають більше кліків, ніж звичайні результати пошуку.

Хоча ці оголошення надають деякий вплив на відвідуваність веб-сайту і рейтинг кліків, люди як і раніше вважають за краще натискати на звичайні результати пошуку. А кращі органічні результати пошуку, як правило, отримують більше кліків, ніж оголошення з оплатою за клік.

# 10: це допоможе вам знизити ваші витрати за відвідувача

Одним з найбільших переваг SEO є те, що він допомагає вам скоротити витрати. Після того, як ви зробили початкові інвестиції, вам не доведеться платити поточні збори за органічний трафік, який ви залучаєте.

Це сильно відрізняється від ціни за клік, яка пов’язана з постійними витратами, оскільки вам доведеться платити за кожен клік по оголошенню. Але з просуванням сайту вам не доведеться платити за кожен клік і кожного відвідувача, якого ви відвідуєте на своєму сайті.

# 11: SEO дає довгострокові результати

Одним з найбільш помітних переваг SEO є той факт, що він дає довгострокові результати. Як згадувалося в попередньому пункті, ви робите початкові інвестиції з точки зору засобів, часу і зусиль.

SEO займає близько 6-12 місяців, щоб реально просунутися в органічному рейтингу. Але при цьому необхідно стежити за позиціями, своїм контентом, зусиллями конкурентів, щоб залишатися на тих же позиціях.

# 12: це допомагає вам не відставати від конкурентів

SEO – це те, що кожен маркетолог вважає важливим, а це значить, що ваші конкуренти також використовують його. Це означає, що прийняття ефективної стратегії SEO допомагає вам не відставати від конкурентів.

Тому, навіть якщо дуже складно випередити своїх конкурентів, по крайней мере, ви не відстаєте. Іншими словами, SEO допомагає вам подолати розрив між вами і вашими конкурентами.

# 13: SEO можна виміряти

Одним з головних переваг SEO є те, що ви можете виміряти свої зусилля. За допомогою Google Analytics і безлічі інших аналітичних інструментів ви можете вимірювати свій трафік, перегляди сторінок і конверсії.

Ви навіть можете виміряти джерело ваших конверсій і джерело вашого трафіку.