Alexa Rank: все, що вам потрібно знати

Високий рейтинг ранжирування в Google – це те, як більшість людей вимірюють успіх своїх зусиль по онлайн-маркетингу, але рейтинг Alexa Rank також по-своєму важливий показник. Деякі експерти по SEO вважають, що рейтинг Alexa так само важливий, як рейтинг Google для сайтів, які хочуть залучити більше трафіку і збільшити конверсію.

Розуміння Alexa Rank вашого сайту може допомогти вам оптимізувати сайт, щоб залучати більше трафіку, конверсій і продажів. У цій статті викладено все, що вам потрібно знати про систему ранжирування Alexa.

Alexa Rank: все, що вам треба знати

Що таке Alexa Rank?

Cистема рейтингу Alexa була створена Alexa.com , дочірньою компанією Amazon.com. Рейтинг Alexa показує, наскільки популярний цей сайт в порівнянні з іншими сайтами.

Аналітична платформа Alexa перевіряє частоту відвідувань веб-сайтів і публікує результати. Alexa використовує простий алгоритм ранжування трафіку для запису кількості користувачів, які встановили панель інструментів. За даними сайту, Alexa зберігає дані про поведінку в Інтернеті понад 300 мільйонів інтернет-сторінок.

Такі параметри, як кількість переглядів і охоплення, враховуються при розрахунку трафіку. “Reach refers” позначає кількість користувачів, які відвідують певний веб-сайт за один день. Як випливає з назви – це кількість переглядів користувачами певної сторінки. Пам’ятайте, що один користувач, який відвідує один і той же веб-сайт кілька разів за один день, буде враховуватися тільки один раз.

Як це працює?

Alexa використовує дані, надані в своїй панелі інструментів, для порівняно ранжирування веб-сайтів. Для початку вам просто потрібно завантажити і встановити панель інструментів Alexa. Ця панель буде відображати Alexa рейтинг відвіданого сайту. Крім того, панель інструментів також буде відправляти дані про трафік на центральний сервер. Ваш IP-адресу і URL, який ви відвідуєте, записуються.

Чим вище рейтинг Alexa вашого сайту, тим більше відвідувачів і більш високу конверсію продажів буде мати сайт.

Alexa rank - як це працює

Чи можна накрутити Alexa Rank?

За даними Search Engine Journal, можливо маніпулювати ранжированием Alexa вашого сайту. Ви можете легко маніпулювати своїм рейтингом Alexa, створивши функцію JavaScript для перегляду масиву адрес сторінок з вашого сайту. Хитрість полягає в тому, щоб кожен адреса відкривався в окремому вікні. Потім поверніть цикл функції в початок, як тільки він досягне кінця. Ось як деякі люди маніпулюють своїм Alexa Rank, практично не генеруючи більше трафіку.

Ви також можете використовувати програмне забезпечення для підвищення рейтингу Alexa. Такі програми, як rankboostup і UpMyRank, відправляють тонни трафіку на ваш сайт, тим самим підвищуючи ваш рейтинг Alexa.

Тим не менш, кращий і рекомендований спосіб підвищення рейтингу Alexa – це написання якісного контенту на регулярній основі. Штучне підвищення вашого рейтингу Alexa не приносить вам користі в довгостроковій перспективі. Залучення релевантного органічного трафіку на ваш сайт, швидше за все, призведе до конверсії.

Високий Alexa Ранг має значення?

Google безперечно був і залишається найпершим авторитетом в сфері веб рейтингу. Однак в світі SEO існують змішані почуття щодо важливості і актуальності Alexa Rank. Давайте докладніше розглянемо переваги і недоліки системи рейтингу Alexa.

Переваги – Як високий рейтинг Alexa може допомогти вам:

Рейтинг Alexa використовується блогерами, щоб заробити більше грошей від рекламодавців. Чим вище Alexa рейтингу вашого сайту, тим більше ви можете стягувати за рекламне місце на вашому сайті.
Ви можете легко дізнатися приблизну оцінку трафіку сайтів ваших конкурентів. Alexa – це ефективний інструмент, який допоможе вам отримати конкурентну інформацію і порівняти продуктивність вашого сайту з конкурентами.
Більш високий рейтинг Alexa також допомагає вам залучати високоякісний контент через гостьові пости з високоякісних джерел. Гостьові письменники, природно, хотіли б писати для сайтів з хорошим рейтингом в системі.
З інформацією, наданою Alexa, ви отримаєте уявлення про продуктивність вашого сайту. Це робить його корисним для підтримки ваших SEO і маркетингових зусиль.

Недоліки – Ви також знайдете, що рейтинг Alexa не дуже важливий з наступних причин:

Alexa враховує тільки дані, отримані від користувачів їх панелі інструментів, тому результати можуть бути вельми відносними. Не у всіх встановлена ​​панель інструментів. Існують мільйони веб-сайтів, які можуть ніколи не отримати хорошого рейтингу, незважаючи на великий трафік.

Як згадувалося раніше, Алекса можна маніпулювати. На дані онлайн трафіку можна впливати в значній мірі. Результати можуть бути не такими точними, як хотілося б, якщо деякі видавці та веб-майстри вирішили використовувати інструмент.

Alexa окремо не ранжує субдомени і підсторінки всередині домену. Він тільки розраховує трафік для домену верхнього рівня, що може призвести до кількох неточностей.

Коротше кажучи, у рейтингу Alexa є свої плюси і мінуси, але стимулів для вас досить, щоб відстежувати і покращувати рейтинг Alexa на своєму сайті.

Як поліпшити свій Alexa рейтинг?

Добавьте метатеги на свой сайт с помощью инструмента Alexa, чтобы его можно было проверить как свойство учетной записи Alexa. Добавьте виджет Alexa на свой сайт или блог, чтобы получить больше постоянных посетителей и получать более точные результаты.

Регулярно обновляйте свой сайт свежим оригинальным контентом, который полезен для вашей целевой аудитории и хорошо написан. Являетесь ли вы блоггером или веб-разработчиком, всегда важно улучшить вовлечение пользователей, предоставив аудитории то, что они найдут полезным.

Постарайтесь, чтобы посетители и друзья просматривали ваш сайт на Alexa. Поощряйте их оставлять хорошие комментарии, которые наверняка подтолкнут ваш рейтинг немного выше.

Продвигайте свои статьи в популярных социальных сетях, которые посещают ваши целевые аудитории. У большинства блоггеров установлена ​​панель инструментов Alexa, поэтому постарайтесь сосредоточиться на получении большего трафика из вашей специализированной ниши.

Вы также можете использовать тактику разделения своего поста на несколько страниц, что обычно делают Forbes и Search Engine Journal, чтобы увеличить количество просмотров страниц. Еще одна тактика улучшения просмотра страниц – переместить все кнопки загрузки на следующую страницу.

Используйте упомянутые выше уловки, чтобы повысить свой рейтинг Alexa и повысить популярность своего сайта.

Наскільки надійна статистика Alexa?

Хоча ранжування Alexa є хорошим способом порівняти ефективність одного сайту з іншими, статистика Alexa не обов’язково точна в абсолютному вираженні.

Кілька експертів намагалися порівняти дані з Alexa і Google Analytics за ці роки і виявили, що дані з Alexa були далеко не найправдивішими. Це тому, що у Google набагато більш широке охоплення, ніж у Alexa, оскільки не у всіх є панель інструментів Alexa.

Через відносно низьке охоплення сайтів, ранжируваних Alexa, краще не довіряти статистиці Alexa на все сто відсотків, а використовувати її лише для порівнянняб як допоміжний інструмент.

Наостанок

Справедливо сказати, що ранжування Alexa є важливою частиною вимірювання ефективності SEO сайту. Проте, його не слід використовувати в якості основного інструменту для моніторингу трафіку, оскільки результати можуть бути відносними і неточними.

Замість того, щоб ігнорувати систему ранжирування Alexa, я пропоную вам використовувати її як додатковий інструмент для посилення вашої стратегії SEO. Більш високий рейтинг Alexa допоможе вам підвищити популярність вашого сайту і підвищити дохід.