Як підняти статтю в рейтингу Google?

Кожен веб-сайт і блог створено з метою збору трафіку і користувачів.

Найкращий спосіб досягти цієї мети – спробувати ранжувати свій сайт на сторінках результатів пошуку Google.

Щоб ранжувати ваш сайт в Google, ваша веб-сторінка повинна бути «Оптимізована для пошукових систем». Коли ми говоримо «оптимізований», ми посилаємося на те, як пошукова система аналізує веб-сторінку відповідно до релевантностью пошукового запиту.

Щоб користувачі могли використовувати Google в якості основного джерела знань, Google повинен показувати їм найбільш підходящі результати.

Щоб виконати цю умову, Google розробив певні алгоритми. На основі цих алгоритмів веб-сайт може претендувати або на перші кілька результатів пошуку, або бути прихованим за відносно добре оптимізованими веб-сторінками.

Так що ж робити, щоб не плентатися в кінці видачі і підняти рейтинг статті в Google?

Как поднять статью в рейтинге Google?

Крок # 1: Знаходження правильних ключових слів:

Перш ніж ми почнемо SEO (пошукову оптимізацію), нам потрібно з’ясувати, на що розраховувати. Спортивний веб-сайт може розраховувати на такі ключові слова, як футбол, баскетбол, освітній веб-сайт – на такі, як школи, коледжі, а партнерський веб-сайт – на такі ключові слова, як купони, промо-коди і т. д.

Крок # 2. Використання ключових слів потрібну кількість разів

Після того, як ви підібрали ключові слова для статті, вам необхідно використовувати їх. Вам потрібно використовувати ці ключові слова правильне кількість разів, але не намагайтеся свідомо збільшити їх кількість (Google розумніші, ніж ви думаєте). Щільність ключових слів 1,5-2% повинна бути ідеальною для веб-сторінки. Ключові слова можна вживати у різних відмінках.

Крок # 3. Правильно структуруйте свій контент

Поки ви пишете статтю, ви повинні бути уважні, щоб структурувати його якнайкраще. Ви повинні використовувати заголовок H1, підзаголовки H2, H3 і т.д., бажано з вживанням в них ключових слів, щоб Google знав, що ви зосереджені на даному конкретному питанні.

Крок # 4. Додавання зображень і інфографіки:

Google не просто читає ваш контент, але також переглядає зображення в вашому пості. Таким чином, додавання відповідних зображень (вкажіть правильну підпис, альтернативний текст і опис на зображенні) порадує і Google, і ваших читачів. Додавання інфографіки (зображень з інформацією) – кращий спосіб зробити статтю привабливою і в той же час інформативною.

Крок #5: Зв’язування з іншими сторінками

Поки ви пишете статтю, переконайтеся, що ви не залишаєте читачів в рабстві вашої статті, а даєте їм можливість доступу до інформації на інших сторінках вашого сайту. Перелінковка статей з іншими сторінками сайту – це найкращий спосіб, який також допомагає підвищити рейтинг в пошукових системах. Поки ви робите це, не зв’язуйте своє фокусна ключове слово з якоїсь іншої сторінкою, так як це ставить під сумнів саму необхідність оригінальної публікації. Крім того, спробуйте пов’язати статьт якомога більше по темі.

Крок # 6: Зовнішні посилання:

Посилання на ваш власний домен недостатньо хороша, вам потрібно дати посилання на відповідні статті в Інтернеті, щоб у користувача була можливість вивчити, не змогли вони знайти відповіді на вашому сайті. Намагайтеся підтримувати співвідношення внутрішніх і зовнішніх посилань 60-40, щоб ваша сторінка мала кращий рейтинг в Google.

Крок # 7: SEO тайтл і мета-опис.

Після того, як ви все зробили на своїй сторінці, вам потрібно перевірити, як вас будуть показувати в пошукових системах. Таким чином, щоб визначити заголовок SEO, що описує суть вашої сторінки, використовуючи цільові ключові слова в ній і написавши опис, яке розробляє ваш контент, ви можете значно полегшити собі шлях до слави.

Беручи до уваги перераховані вище кроки при написанні своєї статті, ви зможете підвищити рейтинг в пошукових системах і не тільки отримати трафік, але і надати своїм користувачам інформацію найкращим з можливих способів. Все просто, чи не так?